Vyhľadávanie

Vlasová kozmetika

Odber noviniek

Vlasová kozmetika
Profesionálna vlasová kozmetika teraz patrí iba do kaderníckych salónov. Kúpte si kvalitné vlasové prípravky za ceny porovnateľné s bežne dostupnou vlasovou kozmetikou. Neváhajte a vyberajte špičkové vlasové šampóny a kondicionéry Palco, vlasová séra a masky na vlasy Compagnia del Colore alebo prvotriedne stylingové prípravky Berrywell a ďalš...
Profesionálna vlasová kozmetika teraz patrí iba do kaderníckych salónov. Kúpte si kvalitné vlasové prípravky za ceny porovnateľné s bežne dostupnou vlasovou kozmetikou. Neváhajte a vyberajte špičkové vlasové šampóny a kondicionéry Palco, vlasová séra a masky na vlasy Compagnia del Colore alebo prvotriedne stylingové prípravky Berrywell a ďalšie skvelé pomôcky pre Váš dokonalý look.
Detaily

Vlasová kozmetika Počet produktov v kategórii: 497

Podkategórie

 • Masky

  Z našej ponuky Vám odporúčame kvalitné ošetrujúce masky na vlasy, ktoré dodajú Vašim vlasom zdravý a prirodzený vzhľad. Vyberajte výživné masky aj regeneračné krémy Compagnia del Colore, masky na farbené vlasy Palco alebo ďalšie regeneračné masky pre rovné, vlnité aj kučeravé vlasy. Pre maximálnu starostlivosť o Vaše vlasy doplňte svoju vlasovú kozmetiku aj o výživná séra na vlasy alebo celé ošetrujúce rady.

 • Farbenie

  Pri profesionálnom i domácom farbení vlasov iste využijete prípravky z našej ponuky, ktoré Vám uľahčia prácu. Ponúkame odstraňovače farby na vlasy Palco či Berrywell, jemné krémy, ktoré ochráni Vašu pokožku pred farbou alebo upokojujúci fluidy na farbením podráždenú pokožku. Na Elektro-Babyliss.cz môžete vyberať tiež ďalšie pomôcky na farbenie ako sú misky na miešanie farby, štetce na farbenie vlasov alebo ochranné farbiace plášťa a zástery.

 • Tekuté kryštály

  Máte krehké alebo trvalo narušené vlasy, ktoré masky a kondicionéry vždy zaťaží? Práve pre Vás sú určené tekuté kryštály Green Light Liquid Crystals či tekuté kryštály BBcos Liquid Krystals s obsahom arganového oleja a starostlivého ľanového oleja. Tekuté kryštály obsahujú aktívne regeneračné látky, vďaka ktorým budú Vaše vlasy lesklé, zdravé a hydratované. Vyberajte tiež ďalšie ošetrujúce prípravky pre oslabené vlasy ako sú kvalitné šampóny alebo výhodné ošetrujúce rady, ktoré sa skvele hodia aj ako darček.

 • Kondicionéry

  Kondicionér by mal byť samozrejmosťou pre každého, kto chce správne starať o svoje vlasy a udržať ich tak zdravé a hydratované. Vyberajte kondicionéry na vlasy svetových značiek, ktoré nezaťaží Vaše vlasy. Vyberajte kondicionéry na farbené vlasy Berrywell, výživné bezoplachové kondicionéry Compagnia del Colore alebo dvojzložkové kondicionéry Green Light Luxury. Kondicionéry sú vhodné tiež k profesionálnemu použitie! Neprehliadnite ani nemenej kvalitné masky na vlasy alebo doplňte svoj kondicionér o šampón rovnakej značky.

 • Melíry na vlasy

  Vyberajte profesionálny melíry na vlasy z našej pestrej ponuky. Kvalitné melírovací prášky pre melírovanie aj silné odfarbenie vlasov krásne zosvetlí vlasy do každého odtieňa a zároveň dodajú vlasom potrebnú výživu. Vyberajte melíry Green Light alebo Berrywell a ďalšie svetové značky za najnižšie ceny. Na Elektro-Babyliss.cz môžete nájsť tiež jednorazové melírovací čiapky a klobúky alebo melírovací hrebene a ďalšie príslušenstvo.

 • Trvalá ondulácia

  Ponúkame kompletné prípravky, s ktorými bude trvalá ondulácia hračka! Vyberajte si kvalitné trvalé ondulácie Palco, nemenej kvalitné fixatér na vlasy Berrywell alebo neutralizéry na trvalú. V kategórii ďalej nájdete aj prípravky na ošetrenie vlasov po trvalej ondulácii, ako sú špičkové kondicionéry či šampóny po trvalej ondulácii Green Light a ďalšie prvotriedne prípravky. Z ponuky e-shopu Elektro-Babyliss.cz Vám doporučujeme tiež natáčky na trvalú onduláciu s gumičkami alebo skvele tužiaci laky na vlasy.

 • Oleje na vlasy
  Bojíte sa používať oleje na vlasy? Kvalitné oleje narozdiel od tých bežne predávaných v drogériách Vaše vlasy nezaťaží a pri správnom používaní budú Vaše vlasy vždy zdravé a dostatočne ľahké. Odporúčame vyskúšať vyžína arganový olej na vlasy Palco alebo slnečné olej na vlasy Green Light. Z ponuky nášho e-shopu neprehliadnite tiež tekuté kryštály alebo lesky na vlasy v spreji.
 • Šampóny

  Správny výber šampónu je základom zdravých a pevných vlasov. Z našej ponuky môžete vyberať šampóny pre všetky typy vlasov. Odporúčame predovšetkým šampóny na farbené vlasy, ktoré udržia svoju farbu lesklú alebo tiež kvalitné šampóny na mastné vlasy či šampóny proti lupinám s potvrdeným účinkom. Neprehliadnite tiež špičkové ošetrujúce šampóny z prírodnej radu Palco Natural Therapy alebo kvalitné šampóny na predĺžené vlasy SO.CAP.

 • Oxidy

  Vybrali ste si u nás farby na vlasy? Potom si nezabudnite vybrať aj kvalitné peroxid na vlasy rovnakej značky! Ponúkame kvalitné oxidy na farbenie vo všetkých používaných hodnotách. Vyberajte vyvíjacej krémové emulzie Berrywell, oxidačné krémové emulzie Palco či oxidačnej emulzie Green Light a ďalšie oxidy najznámejších značiek.

 • Tužidlá na vlasy

  Ako spoznáte kvalitný tužidlo na vlasy? Dodá vlasom objem, zaistí tvar účesu a pritom nelepí! A práve taká vlasová tužidlá môžete nájsť v ponuke Elektro-Babyliss.cz. Vyberajte modelačné penové tužidlá, objemová tužidlá na vlasy alebo extra silná tužidlá na vlasy svetových značiek za bezkonkurenčné ceny! V našej ponuke môžete nájsť aj kvalitné gély na vlasy vhodné tiež pre kaderníkov.

 • Gely
  Máte pocit, že už gély na vlasy vyšli z módy a nahradili ich iné stylingové prípravky? Tak tomu nie je! Ponúkame kvalitné vlasové gély vhodné tiež na profesionálne použitie. Vyberať môžete modelačné gély s rôznou tužiaci intenzitou alebo tiež obľúbené uhladzujúci gély na vlasy či gély pre mokrý efekt a ďalšie prípravky na báze gélu.
 • sérum na vlasy
  Máte slabé či lámajúce sa nevýrazné vlasy? Vyskúšajte vyživujúce séra na vlasy z našej ponuky. Zakúpiť si u nás môžete sérum proti lupinám Berrywell, arganový sérum na vlasy Green Light alebo ochranné spreje na vlasy BBcos, fluidy na vlasy či ďalšie vyživujúce a ošetrujúce prípravky. Vyskúšajte tiež ľahké oleje na vlasy mnohých svetových značiek alebo populárny tekuté kryštály na vlasy.
 • Laky na vlasy

  Dodajte svojmu účesu dlhotrvajúci tvar a lesk a vyberajte laky na vlasy z našej pestrej ponuky. Ponúkame profesionálne laky na vlasy s rôznou intenzitou fixácie. Vyberať môžete silno tužiaci laky na vlasy Evin Rhos, lak na vlasy pre objem a lesk alebo ďalšie nemenej kvalitné laky na vlasy. Dokonalé fixáciu napomôžu tiež tužidlá na vlasy alebo stylingové vosky, gumy a pasty.

 • Vosky, gumy a pasty

  Potrebujete aby Vami vytvorený účes držal, ale napriek tomu zostal pružný? Použite niektorý z prípravkov v tejto kategórii. Vyberať môžete modelačné pasty na vlasy Compagnia del Colore, tvarujúci vosky na končeky vlasov či jednotlivé vlasové partie alebo modelačné pomády na vlasy pre krásny lesk. Nenechajte si ujsť tiež ďalšie stylingové prípravky z našej ponuky ako sú vlasové gély alebo laky na vlasy.

 • Farebné masky
 • Styling

  Doprajte Vašim vlasom profesionálny styling vďaka prvotriednym produktom z našej ponuky. Ponúkame stylingové krémy pre konečnú úpravu vlasov, kvalitné séra pre objem vlasov alebo ochranné spreje na žehlenie vlasov. Vyberajte tiež ďalšie nemenej kvalitné stylingové prípravky ako laky na vlasy svetových značiek alebo penové tužidlá na vlasy pre maximálnu fixáciu.

 • Lesky
  Chcete mať krásne lesklé vlasy, ktoré budú pôsobiť zdravým a prirodzeným dojmom? Vyskúšajte profesionálne lesky na vlasy z našej ponuky. Vyberať môžete lesky v spreji Berrywell aj BBcos alebo ďalšie spreje pre žiarivý lesk Vašich vlasov. Nenechajte si ujsť tiež ponuku ďalšie kvalitné vlasovej kozmetiky a nakupujte kvalitné oleje na vlasy či výživné tekuté kryštály.
 • Narovnanie vlasov

  Túžite po krásnych, rovných a lesklých vlasoch? Potom práve pre Vás sú určené naše profesionálne rady pre permanentné narování vlasov. Vyberajte prípravky pre narovnanie vlasov keratínom, uhladzujúci šampóny a kondicionéry a ďalšie prípravky na narovnanie vlasov Palco alebo BBcos. V našej sekcii elektro potom nájdete profesionálnej žehličky na vlasy a ďalšie kadernícke elektro.

 • Ostatné Evin, Hessler,...

  Vyberajte si kvalitné prípravky na vlasy obľúbených značiek. Ponúkame výživné krémy na vlasy Mil Mil, regeneračné ampulky na vlasy Placenta alebo penová farebné tužidlá na vlasy VITALITYS. Vyberať môžete tiež obľúbené strieborné šampóny Top Hair, farbiace maskary na vlasy a korektory odrastov či šedín alebo ďalší tovar za mimoriadne nízke ceny! Nenechajte si ujsť tiež našu zľavovú ponuku, v ktorej nájdete akčný tovar.

 • Slnečná ochrana

  Chráňte svoje vlasy pred spaľujúce slnečnými lúčmi a používajte kvalitné slnečné vlasovú kozmetiku, ktorá chráni Vaše vlasy pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Vyberajte slnečné masky na vlasy s vitamínmi a slnečné kondicionéry na vlasy. Chráňte tiež svoju pokožku a vyberajte opaľovacie spreje a sprchové gély či krémy po opaľovaní. V našej ponuke teraz tiež nemenej kvalitné telová kozmetika a kvalitné pleťová kozmetika Ryor.

 • Ošetrujúce rady

  Nakupujte luxusné ošetrujúce rady na Vaše vlasy z našej ponuky a ušetríte! Vyberajte prípravky na farbené vlasy, kozmetiku na objem vlasov alebo ďalšie výhodné balenia na Elektro-Babyliss.cz. Vlasová kozmetika svetových značiek ako sú Palco, Green Light alebo Compagnia del Colore. V našej ponuke teraz tiež nemenej kvalitné telová kozmetika alebo pleťové krémy Ryor.

 • Ampulky

  Jedným z najefektívnejších spôsobov ako zabrániť vypadávaniu vlasov, dodať im potrebnú výživu a zabezpečiť, že sa výživa dostane k pokožke hlavy, zaiste ampulky na vlasy. V našej ponuke môžete vyberať placentové ampulky na vlasy, ampulky na mastné vlasy SO.CAP či rekonštrukčné ampulky na vlasy BBcos pre poškodené a ošetrené vlasy alebo vlasové ampulky proti lupinám či proti vypadávaniu vlasov.

 • Krémy na ruky
 • Štartovacie balíčky

  Chceli by ste svojim zákazníkom ponúknuť niektorú z nami ponúkaných značiek? Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť pre ľahký štart. Vyberajte výhodné štartovacie balíčky pre kaderníčky značiek Green Light, Berrywell, Palco alebo Compagnia del Colore, ktoré obsahujú vzorkovníky farieb, najpoužívanejšie farebné odtiene a ďalšie príslušenstvo. Pre začínajúcich alebo budúci kaderníkov sme pripravili tiež nemenej výhodné učňovské sety.

 • Telová kozmetika
  Vašu obľúbenú sériu vlasovej kozmetiky môžete doplniť aj o ďalšie prípravky ako je kvalitná telová kozmetika. Vyberať môžete napríklad príjemný krémy na ruky Palco či BBcos, ktoré sa rýchlo vstrebávajú a prinášajú úľavu podráždenej a popraskané pokožke, alebo špičkový telový krém s arganovým olejom Green Light. V ponuke e-shopu Elektro-Babyliss.cz je teraz tiež kvalitná pleťová kozmetika Ryor.
 • Palco natural therapy

  Palco Natural Therapy je rad kvalitné ošetrujúce vlasovej kozmetiky Palco. Vyberať môžete šampón proti lupinám s obsahom rastlinných buniek zo slnečnice či šampón na mastné vlasy a suché končeky vlasov, hydratačné výživné masky na vlasy alebo kondicionér na vlasy pre časté používanie a ďalšie prírodné kozmetické prípravky Palco. Nenechajte si ujsť tiež ďalšie ošetrujúce rady prípravkov pre zdravé a lesklé vlasy.

na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 497 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 497 položiek