Vyhľadávanie

Nechtová kozmetika

Odber noviniek

Nechtová kozmetika
Kvalitná nechtová kozmetika a pomôcky na manikúru, ktoré sa skvele hodia ako k profesionálnemu tak na domáce použitie. Vyberajte obľúbené gély a akrygely pre modeláž nechtov, bezacetonový odlakovača na nechty s príjemnou vôňou alebo leštičky a pilníky na nechty za najnižšie ceny. Odporúčame tiež profesionálne pomôcky na manikúru alebo pomôcky n...
Kvalitná nechtová kozmetika a pomôcky na manikúru, ktoré sa skvele hodia ako k profesionálnemu tak na domáce použitie. Vyberajte obľúbené gély a akrygely pre modeláž nechtov, bezacetonový odlakovača na nechty s príjemnou vôňou alebo leštičky a pilníky na nechty za najnižšie ceny. Odporúčame tiež profesionálne pomôcky na manikúru alebo pomôcky na pedikúru z našej pestrej ponuky.
Detaily

Nechtová kozmetika Počet produktov v kategórii: 109

Podkategórie

 • Zdobiace prvky

  V našej ponuke teraz môžete nájsť krásne zdobiace prvky na nechty! Vyberať môžete populárny pečiatky na nechty a k nim tiež praktické kovové šablóny, nájdete u nás tiež samolepky na nechty alebo nemenej obľúbené zdobiace kamienky na nechty v mnohých farbách. Vyberať môžete tiež ďalšie potreby na manikúru ako gély a akrygely na gélové nechty alebo kvalitný lepidla na nechty.

 • lepidlá

  Pre dokonalú nechtovú modeláž sú potrebné predovšetkým kvalitné prípravky, medzi ktoré neodmysliteľne patrí tiež lepidla na nechty. Vyberajte lepidla na umelé nechty z našej ponuky a počítajte s najvyššou kvalitou. V e-shope Elektro-Babyliss.cz môžete nakoupovat tiež nemenej kvalitné klasické i viacfázové gély a akrygely pre gélovú manikúru.

 • Prostriedky na priľnutie

  Profesionálny manikérky iste ocenia našu ponuku potrebných tekutín k úprave umelých nechtov. Vyberať môžete kvalitné přilnavače na nechty, zmäkčovače nechtových tipov LADA alebo kvalitné nekyslý primer na nechty LADA za veľmi priaznivé ceny. Vyberajte tiež nemenej kvalitné nechtové gély a akrygely určené pre gélovú manikúru.

 • brúsky a prístroje
 • uv lampy
 • starostlivosť o nechty
 • laky a zdobičky
 • ostatné pomôcky

  Vyberajte tiež ostatné pomôcky na manikúru a modelovanie nechtov z našej ponuky. Odporúčame napríklad praktické hroty do odlakovača v ceruzke alebo praktickej molitanové podložky na manikúru. Nenechajte si ujsť tiež kvalitné značkové pomôcky na manikúru alebo potreby na pedikúru od nožníc po klieštiky.

 • odlakovače

  V našej ponuke teraz môžete nájsť kvalitné bezacetonový odlakovača na nechty. Vyberajte účinné odlakovača na nechty bez obsahu acetónu, ktoré príjemne voňajú. Ponúkame bezacetonový odlakovača na nechty za najnižšie ceny na trhu. Nenechajte si ujsť tiež ďalšie pomôcky k úprave nechtov ako pilníky na nechty a leštičky.

 • pilníky a leštičky

  V ponuke e-shopu Elektro-Babyliss.cz môžete teraz nájsť aj kvalitné manikérské pilníky na nechty a leštičky na nechty rôznych typov, hrubosťou aj farieb. Vyberajte pilníky a leštičky na nechty K-Nails za najnižšie ceny. V našej ponuke môžete nájsť tiež profesionálne manikérské nástroje a ďalšie manikérské vybavenie za veľmi priaznivé ceny.

 • nechtové tipy
 • gély a akrygély

  Gély a akrygely nevyhnutnou pomôckou pre modeláciu gélových nechtov. V našej ponuke môžete vyberať klasické aj viacfázové UV gély a akrygely či poťahovacie UV gély maximálnej kvality za bezkonkurenčné ceny. Vyberajte tiež kvalitné lepidla na nechty - nechtové tipy alebo štýlové nálepky na nechty.

na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 109 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 109 položiek