Vyhľadávanie

Vlasové pomôcky

Odber noviniek

Vlasové pomôcky

Ponúkame kvalitné kadernícke potreby, medzi ktoré sa bezpochyby radí aj vlasové pomôcky ako sú hrebene a kefy alebo kvalitné natáčky na vlasy. Vyberať tu môžete tiež hliníkové kadernícke kufre a puzdrá na náradie či puzdra na kadernícke nožnice, farbiace zástery pre kaderníkov či jednorazové aj textilné strihacie plášťa. V našej ponuke nájdete a...

Ponúkame kvalitné kadernícke potreby, medzi ktoré sa bezpochyby radí aj vlasové pomôcky ako sú hrebene a kefy alebo kvalitné natáčky na vlasy. Vyberať tu môžete tiež hliníkové kadernícke kufre a puzdrá na náradie či puzdra na kadernícke nožnice, farbiace zástery pre kaderníkov či jednorazové aj textilné strihacie plášťa. V našej ponuke nájdete aj ďalšie vlasové potreby pre kaderníkov aj na bežné domácemu použitie.

Detaily

Vlasové pomôcky Počet produktov v kategórii: 220

Podkategórie

 • Misky a štetce

  Nenechajte si ujsť našu pestrú ponuku kaderníckych potrieb, do ktorej patrí bezpochyby aj kadernícke misky a štetca na farbenie. Z nášho sortimentu môžete vyberať kvalitné kadernícke štetca na farbenie vlasov všetkých potrebných tvarov a veľkostí alebo tiež nemenej kvalitné kadernícke misky na miešanie farby obľúbených značiek akou je napríklad Green Light.

  Samozrejmosťou je tiež náš pestrý sortiment, ktorý zahŕňa kvalitné farby na vlasy svetových značiek a ďalšie super vlasovú kozmetiku.

 • Pinety a štipce

  V ponuke e-shopu Elektro-Babyliss.cz môžete vyberať tiež kvalitné kadernícke pinety a štipce do vlasov. Ponúkame kvalitné príčesky do vlasov, najrôznejšie kadernícke štipce do vlasov alebo tiež klipsy na vlasy či vlasové pinety. Vyberajte z desiatok veľkostí, tvarov a farieb! Nenechajte si ujsť tiež ďalšie kadernícke potreby vhodné do salónov ik domácemu použitie ako veľmi kvalitné hrebene Matador alebo populárny rozčesávacia kefy na vlasy typu Tangle Teezer od firmy Sibel.

 • Ostatné pomôcky

  V našej ponuke nájdete aj ďalšie pomôcky na farbenie či inú úpravu vlasov. Vyberať môžete hrebene na melír, odmerky alebo papieriky na trvalú onduláciu. Iste však využijete aj podložky a vypchávky do drdolov, metličky na miešanie farieb alebo parádny magnetický náramok na sponky, ktorý Vám uľahčí tvorbu každého účesu! Vyberajte tiež kvalitné melíry na vlasy a ďalšie kvalitné vlasovú kozmetiku.

 • Pláštenky, rukavice,...

  Profesionálnym i amatérskym kaderníkom prinášame pestrú ponuku pomôcok na farbenie aj strihanie! Vyberajte jednorazové melírovací čiapky alebo melírovací klobúky, kadernícke plášte na strihanie vlasov i jednorazové rukavice či farebné jednorazové plášte na farbenie vlasov. Nenechajte si ujsť tiež ďalšie pomôcky k úprave účesu, ako natáčky na vlasy či vlasové a štipce.

 • Natáčky na vlasy,...

  V našom e-shope môžete vyberať z desiatok typov a veľkostí kvalitných natáčok. Ponúkame klasické okrúhle natáčky so suchým zipsom v mnohých farebných a veľkostných prevedeniach, obľúbené ohybné molitanové natáčky papiloty alebo kadernícke špirálové natáčky. Vyberať môžete samozrejme tiež kadernícke natáčky na trvalú onduláciu s gumičkou alebo samostatne dopĺňať iba tieto gumičky. Sortiment dopĺňajú tiež kovové natáčky, ku ktorým si môžete dokúpiť aj pinety, alebo populárny sťahovacie natáčky Curlformers.

 • Rozprašovače a oprašovače

  Z ponuky Elektro-Babyliss.cz Vám odporúčame tiež potrebné kadernícke rozprašovača a peria. Vyberajte klasické rozprašovače vody alebo tiež rozprašovača laku na vlasy. Ponúkame roprašovače na vodu v rôznych veľkostiach aj tvaroch, tak aby Vám padol priamo do ruky. V ponuke nájdete tiež kadernícke oprašovače a štetce na oprášenie ostrihaných vlasov. Vyberajte tiež ďalšie strihacie pomôcky, ponúkame profesionálne kadernícke nožnice aj strihacie strojčeky.

 • Britvy a žiletky

  Ponúkame kvalitné britvy a žiletky k profesionálnemu aj domáce použitie. Nakupujte štýlové farebné britvy na holenie alebo kadernícke žiletky najobľúbenejších značiek. V našej ponuke môžete nájsť tiež populárne strihacie strojčeky alebo ďalšie kadernícke elektro.

 • Hrebene

  Profesionálne kadernícke hrebene teraz na Elektro-Babyliss.cz za najnižšie ceny! Vyberať môžete klasické pánske hrebene Profi, dámske strihacie hrebene Matador alebo ďalšie nemenej kvalitné hrebene a štetce na farbenie. Nenechajte si ujsť tiež kefy na vlasy, medzi ktorými môžete nájsť tiež obľúbený rozčesávacia kefa typu Tangle Teezer.

 • Kefy na vlasy

  Zháňate kvalitné kefy na vlasy? Potom vyberajte na Elektro-Babyliss.cz profesionálne kefy svetových značiek! Ponúkame obojstranné kefy na vlasy vhodné pre rozčesávanie i sušenie vlasov, špeciálne kefy na predĺžené vlasy Sibel alebo nemenej kvalitné kefy Kiepe rôznych tvarov i priemerov. V našej ponuke nájdete samozrejme tiež populárne rozčesávacia kefy typu Tangle Teezer, keramické kefy na vlasy Ionic pre fúkanie vlasov s antistatickým účinkom, alebo tiež silikónové kefy, ktoré ľahko preniknú aj do najhustejších vlasov. Vyberajte tiež kvalitné kadernícke hrebene Matador či prof za najnižšie ceny na trhu!

 • Kufre

  Nevyhnutnou pomôckou každého kaderníka je bezpochyby kvalitný a priestranný kadernícky kufor. V našej ponuke môžete vyberať rozkladací kadernícke kufre, do ktorých sa pohodlne zmestí všetko potrebné vybavenie alebo kvalitná a pevné hliníkové kufre. Na menšie množstvo pomôcok Vám skvele poslúži aj textilné kadernícke kufre alebo praktickej kadernícke tašky. V našej ponuke môžete nájsť aj štýlová kadernícka puzdra na náradie alebo kvalitné zástery na farbenie.

 • Púzdra na náradie

  Každý profesionálny kaderník iste ocenia našej pestrú ponuku, v ktorej si môže vybrať štýlové kadernícke puzdro na náradie. Ponúkame kvalitné koženkové aj textilné kadernícka puzdra na náradie či kožené puzdrá na kadernícke nožnice za najnižšie ceny. Neprehliadnite tiež ďalšie skvelé tovaru a vyberajte praktický kadernícky nábytok od recepciou po kadernícke umývacie boxy a misy.

 • Alobaly

  Z našej ponuky Vám odporúčame aj kvalitné a pevný kadernícky alobal na melírovanie vlasov. Vyberať môžete z niekoľkých druhov, farieb a rozmerov. Kvalitné alobal na melír je pevný, netrhá sa a ľahko sa s ním pracuje. Nenechajte si ujsť tiež ďalšie kadernícke potreby a vyberajte melírovací čiapky a klobúky alebo profesionálne kadernícke zástery na farbenie.

 • Zástery na farbenie

  Chráňte svoje oblečenie proti nepríjemným a odolným škvrnám od farieb. Vyberajte štýlové kadernícke zástery na farbenie z ponuky Elektro-Babyliss.cz. V našej ponuke môžete nájsť profesionálne farbiace zástery s praktickými vreckami aj populárne priehľadné farbiace zástery. Neprehliadnite tiež našu pestrú ponuku ďalšieho kaderníckeho vybavenie ako sú top farby na vlasy Green Light alebo Berrywell či štýlový kadernícky nábytok.

na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 220 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 220 položiek